Domov > Novinky > Obsah

Tri druhy najnovšie podlahy, Lvt, SPC, WPC, ktorý bude najpopulárnejší

Aug 15, 2020

Aké poschodie sa používa v kuchyni? Bojíš sa, že budeš mastný? Položenie podláh v kuchyni je vlastne celkom bežné v európskych a amerických rodinách. Používajú nový typ PVC podlahy.


Čo je LVT, SPC, WPC podlaha?


Ak chcete objasniť, čo LVT, SPC a WPC podlahy sú, musíte začať s PVC podlahy. To je, ako Baidu Encyklopédia predstavila PVC podlahy: nový typ ľahké podlahy dekoračný materiál, ktorý je veľmi populárny vo svete dnes, tiež známy ako "ľahký podlahový materiál". Je to populárny produkt v Japonsku, Južnej Kórei, Európe, Amerike a Ázii. To bolo populárne v zahraničí. Vstúpila na čínsky trh začiatkom 80. To bolo široko uznávané vo veľkých a stredných mestách v Číne a je široko používaný, ako sú domy, nemocnice, školy, kancelárske budovy, továrne, verejné miesta, supermarkety, obchod a ďalších miestach. "PVC podlaha" sa vzťahuje na podlahu z polyvinylchloridových materiálov.


Konkrétne, polyvinylchlorid a jeho kopolymérová živica sa používajú ako hlavné suroviny a pridávajú sa plnivá, zmäkčovadlá, stabilizátory, farbivá a iné pomocné materiály. Na kontinuálnom liste podobnému substrátu je potiahnutý alebo kalandrovaný, extrudovaný alebo extrudovaný. Vyrába sa technológiou a príslušným vnútroštátnym štandardom je GB/T11982-2015.


Takzvaný PVC podlaha, bežne známy ako plastová podlaha, je všeobecný termín. Akákoľvek podlaha vyrobená z polyvinylchloridu ako suroviny môže byť zhruba nazývaná PVC podlaha. Nové typy podláh, ako sú LVT, SPC a WPC skutočne patria do PVC. Pre kategóriu podlahy, oni len pridať rôzne iné materiály, takže tvoria nezávislé podkategórie. Polyvinylchlorid je druh bieleho prášku. Táto vec je vo výrobnom priemysle, rovnako ako čerstvo na trh jarné bambusové výhonky v kuchyni. Môžete ho použiť, aby sa veľa lahôdok, ako sú dusené jarné bambusové výhonky s olejom, pečené jarné bambusové výhonky s bravčovým mäsom, nakladané čerstvé ryby a tak ďalej.


Medzi hlavné zložky pvc podlahy patrí polyvinylchlorid prášok, kamenný prášok, zmäkčovadlá, stabilizátory, a sadze. Tieto suroviny sú široko používané priemyselné suroviny a ich environmentálna bezpečnosť bola overená už mnoho rokov.


LVT podlaha, mäkká a flexibilná podlaha, profesionálne vyjadrená ako "polotuhá fólia plastová podlaha", môžu byť dokonca ohnuté do rolí, a oni boli hlavne použité pre nástroje projekty v minulosti, pretože majú vyššie požiadavky na podlahe. Odborníci sú povinní položiť, takže vzhľadom na náklady, to je zvyčajne vhodný len pre veľké-plocha, ktorým sa. Samozrejme, že pre prenájom domov alebo kancelárií s nízkou rovinnosťou požiadavky, tento druh podlahy je ako dobre vyzerajúce a cenovo dostupné. Uznávané výhody podlahy LVT sú: nízka cena, ochrana životného prostredia, odolnosť proti opotrebeniu, dobrá elasticita, odolnosť proti nárazu, vodotesné a spomaľovač horenia, vodotesné a odolné proti vlhkosti, a pohodlnú údržbu. Tento druh podlahy je často položený v školách, materských školách, detských ihrách a používa sa aj v rodinných detských izbách.


SPC podlaha, pevná plastová podlaha, môže byť tiež ohnuté, ale v porovnaní s LVT podlahy, stupeň zakrivenia je oveľa menej. Jeho bežný názov je Shijing Floor, a Hong Kong a Taiwan sa nazývajú kamenné plastové podlahy alebo plastové kamenné podlahy. Okrem Európy a Spojených štátov, juhovýchodnej Ázie je jedným z regiónov, ktoré používajú SPC podlahy najviac, pretože to má nielen vysoký vzhľad, ale má aj vynikajúci vodotesný a odolný proti vlhkosti výkon.


Cena je nižšia ako pokládka dlažby, a to šetrí čas. Skupina čitateľov kedysi povedala, že existuje mnoho typov podláždov na webových stránkach JOKA, podlahovej továrne v Európe, ale žiadne takéto SPC podlahy možno nájsť. To rozhodne nie je nájdený, pretože Európa odkazuje na SPC podlahy ako RVP podlahy.


Strýko Gun navštívil výrobný proces podlahy SPC, je vyrobený zahriatím a lepením naraz, nie je vôbec potrebné žiadne lepidlo. Má mnoho výhod, ako je vysoká ochrana životného prostredia; vodotesné a odolné voči vlhkosti; odolný voči hmyzu a morám; vysoká požiarna odolnosť; dobrý účinok absorpcie zvuku; žiadne praskanie, žiadna deformácia, žiadna tepelná rozťažnosť a kontrakcie; nízka cena; jednoduchá inštalácia; bez formaldehydu , Ťažké kovy, ftaláty, metanol a iné škodlivé látky.


Nevýhodou SPC je, že hustota je pomerne ťažká a náklady na dopravu sú relatívne vysoké; hrúbka je relatívne tenká, takže existujú určité požiadavky na plochosť zeme.

WPC podlaha je polotuhá fólia plastová podlaha, bežne známa ako drevená plastová podlaha. Vzhľadom k tomu, čoskoro WPC podlaha pridaná drevená prášok, to je nazývané drevené plastové podlahy. Jednoducho povedané, skladá sa z vrstvy LVT a WPC vrstvy.


Komfort nôh a účinok absorpcie zvuku sú veľmi vynikajúce. V prípade, že korková vrstva alebo EVA vrstva je pridaná, niektorí ľudia hovoria, že noha pocit je takmer rovnaký ako masívne drevo podlahy. Z hľadiska pohodlia, WPC je druh PVC podlahy najbližšie k tradičnej masívne drevené podlahy. Niektorí ľudia v priemysle hovoria ,zlaté poschodie". Jeho environmentálne vlastnosti sú tiež vynikajúce. LVT podlahy a SPC podlahy majú vlastnosti Má všetky 144 testovacích indikátorov prešiel, a jeho požiadavky na inštaláciu sú podobné ako laminátové podlahy, čo je veľmi vhodné a vhodné pre DIY. Nevýhodou WPC je, že nemôže byť recyklovaný a opätovne použitý, a cena je vyššia ako lvt podlahy, čo je podobné SPC podlahy. Podlaha WPC je vyrobená do stenových panelov a existuje veľa vonkajších podláh.


Nové typy podláh, ako sú LVT, SPC a WPC už existujú v mnohých našich prác a životov. Často na nich môžeme šliať bez toho, aby sme o tom vedeli. Strýček Gun urobil jednoduchý prieskum čitateľov, ktorí sa chydnú byť zrekonštruovaný a povedal, že nikdy nepočul o žiadnej z troch nových typov podlátí, čo predstavuje 80%.