Domov > Novinky > Obsah

Druhy laminátových podláh

Jun 13, 2020

Podlaha obsadila relatívne dôležitú farbu v živote dekorácie ľudí v posledných rokoch. Preto mnohí spotrebitelia vybrať dekoračné materiály a pomôcť podlahe ako ich jedinou voľbou. Dnes, aby vám pomohol pochopiť viac typov podláh, Xiaobian vám prinesie úvod do kompozitných podláh a povie vám, čo je kompozitné podlahy.

Druhy laminátových podláh

Jeden z typov kompozitných podláh: masívne drevo kompozitné podlahy má výhody krásne a prírodné masívne drevené podlahy, pohodlné nohy, a dobrý tepelnoizolačný výkon; to tiež prekonáva nedostatok masívneho dreva podlahy v dôsledku zmršťovania monomérov, čo je ľahké warp trhliny. V súčasnosti, aby sa už nezhoršovalo životné prostredie, krajiny vo všeobecnosti pripisujú význam ochrane lesov. V porovnaní s podlahou z masívneho dreva, parkety môžu ušetriť vzácne drevo. Okrem toho, masívneho dreva kompozitné podlahy sa ľahko inštaluje, a všeobecne nie kýl je nutné. Ale prízemie je potrebné.

Druhý typ kompozitnej podlahy: trojvrstvová štruktúra masívneho dreva kompozitné podlahy, ktorá je tvorená ohromujúci tri vrstvy masívneho dreva. Povrchová vrstva je vyrobená z tvrdého dreva špecifikácie. Bežne používané druhy stromov sú popol, breza, buk, dub, javor, čerešňové drevo atď. Stred je korková doska, a dno je spin-cut dyha, usporiadané v krížový vzor. Toto konštrukčné zloženie robí trojvrstvové masívne drevo kompozitné podlahy nielen výhody bežných drevených podláh, ale tiež účinne upravuje vnútorný stres medzi drevom, a zlepšuje nedostatky veľkej zmeny dreva so sezónnou suchou vlhkosťou.

Tretí typ kompozitné podlahy: masívne drevené podlahy má dobrý pocit nohy, prírodné textúry a farby, a mierne nižšia tvrdosť. A pretože je prirodzené, rozdiel v štruktúre a farbe je veľký, a drevené kýly sú potrebné pre dlažbu, a cena je pomerne vysoká. Vystužené kompozitné podlahy má vysokú tvrdosť, dobrú odolnosť proti opotrebeniu, jednoduché a pohodlné dlažby, a nízka cena, ale noha pocit je o niečo horšie.