Domov > Novinky > Obsah

Kroky a bezpečnostné opatrenia pri inštalácii nástenných panelov.

Nov 25, 2019

Tapety je potrebné nainštalovať najskôr do steny. Tieto kroky sú tiež veľmi dôležité pri inštalácii nástenných dosiek. Pri chybách je ľahké nainštalovať chyby. Aké sú kroky inštalácie nástennej dosky? Chcete použiť nástenné steny na stenách. Je tiež potrebné nainštalovať ho, aby sa zabezpečilo, že nie je ľahké robiť chyby počas inštalácie. Aké sú preventívne opatrenia pri inštalácii stenových panelov?

Po prvé, aké sú kroky inštalácie nástennej dosky?

Pred inštaláciou vložte nástenný panel zľava doprava do soklovej lišty. Štartovací blok by mal byť ryhovaný od rohu k rohu. Umiestnite rozpínaciu skrutku alebo oceľový klinec 1. 5 cm od ústia opornej steny (v strede šírky platne). Pamätajte, že skrutka nevystavuje čelo opornej steny. Keď sa počas stavby stále stretne s elektrickým vypínačom alebo podobným zariadením, je možné na rezanie otvoru o niečo menšieho ako je spínač použiť sekáč a pri stretnutí so stĺpcom sa môže použiť kladný uhol. Ako nainštalovať dosku Naneste špeciálne lepidlo do drážky v páse, vložte ju do konkávneho a vypuklého povrchu po niekoľkých minútach a musí byť v rohu 45 ° uhlopriečne.

Po druhé, aké sú preventívne opatrenia pri inštalácii stenových panelov:

1. Konštrukcia stenového panela by mala byť vytvorená ako veľký otvor a potom inštalovaná ako otvor.

2. Očistite prach na stavebnom pracovnom povrchu a umiestnite pozičnú čiaru deliacej steny na stenu a strop podľa konštrukčných požiadaviek, označte otvor dverí a okna a orientáciu potrubia a rezervu otvorte, vyskočte montážna linka a skontrolujte rovinnosť terénu. Depresia je väčšia ako 40 mm. Kamenobetón je vyhladený a jeho pevnosť dosahuje 2. 5 MPa, ktorý sa má postaviť.

3. Naneste spojivo na spojovaciu plochu horného a bočného okraja steny. Hrúbka spojiva by nemala byť menšia ako 5 mm a povlak by mal byť rovnomerný.

4. Keď je potrebné dosku opraviť, drôt sa oreže podľa skutočnej veľkosti dosky. Vertikálna štrbina je uzavretá cementovou maltou a pri spájaní je stále potrebné mikro lepidlo.

5 by mal byť nástenný panel pripevnený zadnými dvierkami zadných dverí a výplňou okna, prvou doskou po celej doske. Keď je stenový panel postavený, môže byť bočná strana pevne stlačená pomocou tamperovej tyče a zvislosť a rovinnosť susedného povrchu panela môže byť upravená v čase, aby bol spoj tesný a rovný, medzera by nemala byť väčšia ako { {0}} mm a extrudované lepidlo sa zoškrába v čase. Potom sa drevený klin použije na dotiahnutie spodnej časti steny.

6. Po úplnom umiestnení stenového panela musí byť spodná časť stenovej steny vyplnená cementovou maltou 1: 3 a všetky spoje by mali byť ošetrené tkaninou zo sklenených vlákien.

7, stena je nainštalovaná, doba vytvrdzovania nie je kratšia ako jeden týždeň, betónová pevnosť škáry je väčšia ako 1. 5 MPa na odstránenie dreveného klinu, v prípade otvoru s maltovou výplňou je prísne zakázané klepať a rezať počas doby vytvrdzovania, aby sa zabránilo praskaniu vibrácií steny.