Domov > Novinky > Obsah

Aké sú výhody drevených plastových podláh WPC

Sep 12, 2020

1. Materiál je prírodný a bez znečistenia. Drevoplastová podlaha WPC je najbežnejším dvojitým zeleným produktom. Nemá žiadny zdroj znečistenia. Niektoré drevo majú aromatickú tinktúru, ktorá vydáva zdravú a upokojujúcu arómu; jeho epigenetikum je organické hnojivo, ktoré je ľahko absorbované pôdou.


2. Krásny a prirodzený vzhľad. Drevo z plastovej podlahy z wpc je prírodné a jeho letokruhy a textúra môžu často vytvárať nádherný obraz, ktorý ľuďom dáva pocit návratu k prírode a pravdy. Bez ohľadu na textúru je jedinečný a veľmi obľúbený.


wpc floor


3. Pevné a odolné. Všeobecné drevo zvyčajne pláva na vode, až na niekoľko výnimiek. Týmto spôsobom sa v porovnaní s kovovými stavebnými materiálmi a kamennými materiálmi ľahšie prepravuje a kladie drevo použité na drevoplastovú podlahu wpc. Podľa experimentálnych výsledkov je pevnosť v ťahu borovicového dreva trojnásobná v porovnaní s oceľou, 25-násobok betónu a 50-násobok mramoru. Štvornásobok mramoru.


4. Má dobrý výkon na uchovanie tepla. Drevoplastová podlaha WPC nie je ľahké viesť teplo a tepelná vodivosť betónu je veľmi vysoká. Tepelná vodivosť ocele je 200-krát vyššia ako tepelná vodivosť dreva. Drevo môže absorbovať vlhkosť a odparovať sa. Najvhodnejšia vlhkosť ľudského tela v atmosfére je medzi 60% a 70%. Vlastnosti drevoplastovej podlahy wpc môžu udržiavať vlhkosť v pohodlnom rozmedzí vlhkosti osoby.