Domov > Novinky > Obsah

Aké sú klasifikácie laminátové podlahy?

May 16, 2019

Laminovaná podlaha:

Posilnená laminátová podlaha je v posledných rokoch obľúbeným podlahovým materiálom. Oficiálny vedecký názov: impregnované laminované drevené podlahy. Vyrába sa potom, čo sú polená rozdrvené, naplnené gumou, konzervačnými látkami a aditívami. Spracováva sa vysokoteplotným a vysokotlakovým lisovaním horúceho lisu, čím sa porušuje fyzikálna štruktúra guľatiny a prekonáva slabá zlá stabilita guľatiny. Kompozitná podlaha má vysokú pevnosť, jednotnú špecifikáciu, vysoký koeficient odolnosti proti opotrebeniu, antikoróznu, antite-mite a dobrý dekoratívny efekt a prekonáva problémy sáčkov, hmyzu a chromatickej aberácie na povrchu guľatiny. Kompozitná drevená podlaha nemusí byť natretá a voskovaná. Má širokú škálu použitia a ľahkú starostlivosť. Je to najvhodnejší podlahový materiál pre moderný rodinný život. Okrem toho má kompozitná podlaha vysokú mieru využitia dreva a je veľmi dobrým materiálom šetrným k životnému prostrediu.

Klasifikácia laminátových podláh na ochranu životného prostredia

Národná úroveň ochrany životného prostredia pre laminátové podlahy je najprísnejšia. (Národná nová norma GB / T18102-2007) je E1 a E0. Hviezdicová podlaha F3 hviezda F3 hviezda štandard je najprísnejšia metóda detekcie formaldehydu na svete. F4 Hviezda hviezdy môže dosiahnuť množstvo formaldehydu uvoľneného v blízkosti pevného dreva. Väčšina výrobcov domácich podlahových krytín má určité ťažkosti vo výrobe a zatiaľ sa nepripojila k národným normám Číny. Preto musí byť podlaha, ktorá spĺňa túto úroveň, preskúmaná a otestovaná Štátnou správou kvality a Národným výborom pre normalizáciu.

parkety:

Drevená podlaha z masívneho dreva je rozdelená do troch vrstiev kompozitových podláh z masívneho dreva, viacvrstvových kompozitových podlahových krytín z masívu a novej kompozitovej podlahy z masívneho dreva. Vzhľadom k tomu, že je preložené doskami rôznych drevín, prekonáva nedostatky jednosmernej homogenity z masívnych drevených podláh. Rýchlosť suchého zmrašťovania je malá, rozmerová stabilita je dobrá a prirodzené drevené zrno a pohodlný pocit z podlahy z masívneho dreva sú zachované. Kompozitné podlahy z masívneho dreva a stabilita kompozitných drevených podláh a estetika z masívnych drevených podláh a výhody ochrany životného prostredia, nové kompozitné podlahy z masívneho dreva s vysokou úžitkovou hodnotou by mali byť trendom vývoja priemyslu drevených podláh.

Environmentálne rozdelenie parkiet

Má rovnakú úroveň ako laminátová podlaha a je rozdelená na dve úrovne, E1 a E0. Pretože trhová cena je medzi posilňujúcou a pevnou cenou dreva, ochrana životného prostredia na podlahe dosiahne cenu E0, ktorá bude blízka cene podlahy z masívneho dreva, takže trh je založený na environmentálnej úrovni E1.

PVC kompozitná podlaha:

Viacvrstvové kompozitné PVC podlahy sa hovorí, že majú viacvrstvovú štruktúru, všeobecne sa skladá zo 4 ~ 5 vrstiev laminovanej štruktúry, všeobecne odolné proti opotrebeniu vrstvy (vrátane UV ošetrenie), potlačenej filmovej vrstvy, sklenené vlákno vrstva, elastické vlasy Bubble vrstva, základná vrstva a podobne.