Domov > Novinky > Obsah

Kde je slnečník vhodnejší pre inštaláciu?

Apr 27, 2019


S rastúcim dopytom po budovaní tienenia a proti ultrafialovému žiareniu, slnečnému žiareniu, elektrickej zatiahnuteľnej markíze a iným rôznym vonkajším zdrojom prichádzajú do vízie ľudí. Stále viac a viac zákazníkov, ktorí si chcú objednať markízy, venujú veľkú pozornosť typom markíz, dúfajúc, že ich umiestnia do vhodnejšej pozície porovnaním rôznych cien, tvarov a odrôd markíz. Ktoré miesta sú vhodnejšie na inštaláciu slnečníkov?


1. Obchody s príslušenstvom a iné podniky

V dnešnej dobe, mnoho supermarketov alebo pohodlie obchody umiestniť niektoré špeciálne výrobky v centrálnej oblasti vchodu získať viac pozornosti spotrebiteľov. Tieto produkty sa môžu na slnku zhoršiť alebo roztopiť, ako je napríklad čokoláda. V tomto okamihu je v strede obchodného označenia nainštalovaný vhodný slnečník. Môže nielen prilákať spotrebiteľov ako reklamnú značku, ale aj veľmi dobrú úlohu pri zatienení a prevencii pred ultrafialovým žiarením.


2. Balkón Villa

V posledných rokoch, s rýchlym zlepšením životnej úrovne, čoraz viac ľudí začína kupovať vily a inštalovať výsuvné alebo francúzske markízy na balkóny. Tieto dva typy markízy inštalované na balkóne víl nielen zvyšujú krásu balkóna dizajnu, ale tiež pomáhajú chrániť súkromie majiteľa. Zároveň majú veľmi veľkú oblasť pokrytia, do určitej miery výrazne zvyšujú využitie priestoru balkóna.


3. strecha

Niektoré budovy sú postavené s otvorenými strechami, hviezdami v lete a mesiacom v zime. Aj keď otvorená strecha môže dostať slnečné svetlo do väčšej miery, bude vhodnejšie pre ľudí, aby prijali slnko krst inštalovať slnečník v prehriatom letnom počasí. Pretože funkcia slnečníku pomáha ľuďom nielen sa kúpať na slnku, ale aj izolovať poškodenie ultrafialového žiarenia na ľudské telo.


So zvýšením markízy slnečného svitu, elektrickej teleskopickej markízy a francúzskej markízy sa pozornosť sústredila na spôsob montáže teleskopickej markízy. Inštalácia markíz na rôznych miestach vyžaduje rôzne spôsoby inštalácie, ako sú napríklad obchody, vily, balkóny a strechy a iné vhodné miesta inštalácie si tiež musia zvoliť stabilnejší spôsob inštalácie podľa usporiadania.


Huzhou Bohan Elektronické Technology Co Ltd

Vložiť: No.18-1-12, No.18 Building, Aishan Plaza, Huzhou City, provincia Zhejiang, Čína.
Kontaktujte nás: Elsa Zhang

Mobile: & Whatsapp: + 86-15857272791

QQ: 632307552

E-mail: bohanwpc@aliyun.com

Web Set: www.bh-wpc.com