Domov > Novinky > Obsah

WPC Floor Vedomosti Malé Vedy

Aug 15, 2020

Drevená plastová podlaha WPC


WPC kombinuje vodotesnosť a stabilitu LVT, a je tiež jednoduchá inštalácia, ako laminátové podlahy.


So zvýšením korku a EVA podložky, nohy pocit a zvuková izolácia efekt bude lepší ako u zámok LVT podlahy.


WPC používa všetky materiály šetrné k životnému prostrediu, ktoré je šetrnejšie k životnému prostrediu ako laminátové podlahy.


V skratke: WPC je medzi LVT a Laminát, a má výhody oboch.


1. Zloženie


WPC: Drevo plastové zloženie = LVT Layer + WPC Core


LVT vrstva a WPC vrstva WPC sú spojené lepidlom, a šupka sila je stále veľmi dobrá, ešte lepšie ako lepenie silu LVT farebný film vrstvu a matný list po horúcom lisovaní.


Stabilita WPC je lepšia ako PVC:


Podlaha WPC je vystavená vysokej teplote 80 stupňov plus alebo mínus 2 stupne po dobu 6 hodín, a potom sa umiestni do normálnej teploty 23 plus alebo mínus 2 stupňov a vlhkosti 50% po dobu 24 hodín.


K záveru:


Rýchlosť zmršťovanie dĺžky je 0,08 %


Šírka zmršťovanie je 0,05%


Warpage: 0.25mm


LVT: 0,08-0,15%


Warpage: 0.5-1.2mm


2. Výhody WPC


WPC Inžinierstva Vinyl podlahy-Cena WPC je zlatá úroveň, cena WPC 5,5 mm je v podstate rovnakú cenovú úroveň ako Vinyl je 5,0 mm zámok a lepidlo-bez výrobkov, ale vyššia ako magické pracky, a oveľa vyššia Vhodné pre umývanie lepidla a obyčajné PVC podlahy (gumový typ);


Inštalačné náklady na WPC je oveľa nižšia ako bežné kartáčovaný PVC podlahy, nižšia ako bežné PVC zámok podlahy, a náklady na inštaláciu lepidla-bez PVC podlahy, magické pracky a umyté lepidlo PVC podlaha nie je moc odlišná;


Odolnosť wpc je celkom dobrá a odolnosť proti vode z dreva a plastovej vrstvy je tiež veľmi stabilná. Naopak, vodotesný účinok magickej pracky, vode umytého lepidla a obyčajné lepidlo-kartáčovaný PVC podlaha je všeobecne kvôli lepidla;


Inštalácia pohodlie, WPC je pomerne pohodlné, pretože je uhol-Tap spôsob inštalácie. Je vhodný pre DIY. Samozrejme, Dry back, ktorý je potrebné zaplatiť samostatne, je najhoršie v tomto bode.


WPC podlaha je určite dobré, pokiaľ ide o ticho a pocit nôh, najmä WPC podlaha s korkom alebo EVA podložka;


WPC je tiež veľmi dobrá z hľadiska ochrany životného prostredia, vrátane emisií formaldehydu, ťažkých kovov, najmä testu Reach, a všetkých 144 odovzdaných položiek.


WPC má dobrý účinok absorpcie zvuku a dobrú úsporu energie, čo môže spôsobiť úsporu energie v interiéri až o 30 % alebo viac.


WPC je jednoduchá inštalácia, vhodné postaviť, nevyžaduje zložité stavebné techniky, a šetrí čas inštalácie a náklady.


Wpc podlahy je slabý bod, pokiaľ ide o recyklovateľnosť po použití, pretože WPC (WoodPlastic) nemožno recyklovať a znovu použiť. PVC podlahy z iných výrobkov je možné recyklovať ako recyklované materiály pre ďalšie použitie.