Záhradné zámky na vonkajšej plošine

Veľkosť: 300 * 300 * 26mm Jednoduchá inštalácia - Zostavte trávnikové podlahy za pár minút! Tieto zámkové dlaždice majú zabudovanú dizajnovú základňu pre jednoduchú inštaláciu "Do-It-Yourself". Pripevnite dlaždice spolu s potrebnými nástrojmi! Žiadne špinavé lepidlo, žiadne nechty, žiadne sponky. Najlepšie zo všetkého, žiadna sodding! Dokonalý zápas a ...

Podrobnosti o produkte


Veľkosť: 300 * 300 * 26 mm


Jednoduchá inštalácia - Zostavte trávnatú podlahu za pár minút! Tieto zámkové dlaždice majú zabudovanú dizajnovú základňu pre jednoduchú inštaláciu "Do-It-Yourself". Pripevnite dlaždice spolu s potrebnými nástrojmi! Žiadne špinavé lepidlo, žiadne nechty, žiadne sponky. Najlepšie zo všetkého, žiadna sodding! Dokonalá zhoda a precíznosť medzi každou dlaždicou, vždy zaručená! Sú pripravené na použitie priamo z krabice.

Vyzerá to ako skutočná tráva! Aby sme reprodukovali vzhľad skutočnej trávy, náš trávnik používa tri rôzne vlákna v troch rôznych prirodzených farbách a výškach. Horné priame vlákna sú vyrobené z priamej priadze z polyetylénu (PE) odolného voči UV žiareniu s vysokou fázou, pričom sa používajú dva odtiene zelenej farby. Spodné kučeravé vlákna sú vyrobené z polypropylénu (PP) s použitím hnedého odtieňa. Spolu farebné tóny a textúry replikujú vzhľad skutočného trávnika. Podrobné remeselné spracovanie prechádza do každej z trávnatých trávnikov.

Nízka údržba - nie je potrebné vodu alebo kosenie, nikdy! Ekologicky šetrné v podmienkach sucha, ale poskytuje vzhľad sviežej zelenej trávy po celý rok. PP a PE vlákna sú odolné proti vyblednutiu a plesni. Zvýšená základňa PVC umožňuje dostatočné odvodnenie a ventiláciu vlhkosti.

Len o všade - Ideálne pre altánky, terasy, bazény (nekĺzavé, keď sú mokré). Omladenie unavenej betónovej dosky alebo smrek po starom palube dreva. Tieto dlaždice sa najlepšie nainštalujú na tvrdé povrchy (napr. Betón, asfalt, drevo atď.), Ale môžu byť inštalované aj na polotvrdých povrchoch (trávnik, nečistoty alebo štrk). Môžete dokonca nainštalovať tieto vnútorné, skvelé pre slnečné miestnosti!

Nízke náklady - Vytvorte si vlastnú podlahu na trávniku bez toho, aby ste strávili veľa šťastia. Zlepšenie vzhľadu vašej paluby a terasy je cenovo dostupné! Žiadne drahé dodávateľov, urobte to sami s okamihmi na palube!


图片18.png图片19.png

Bohan Electronic je jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov záhradných zábradlí v Číne. Ak hľadáte vysoko kvalitné záhradné zámky na vonkajšej plošine, neváhajte a prevezmite produkt s našou továrňou. Sú navrhnuté a vyrobené najviac profesionálnym personálom, môžete si byť istí, že si ich kúpite.
Hot Tags: záhradné blokovanie vonkajšieho paluby tráva Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod
Vyšetrovanie

You Might Also Like