Recyklovateľné Wpc DIY podlahy

Recyklovateľné wpc DIY podlahy / podlahy Výrobky používané v drevenom plastovom profile: 1: konštrukčný materiál: vnútorné a vonkajšie podlahy, plot, stavebné šablóny, bariéra proti vlhkosti a schodiskové dosky, zábradlia, rám okenných dverí, nástupište, budovy, kabína a tak ďalej. 2: ...

Podrobnosti o produkte


图片2.png

图片3.png

Recyklovateľná podlahová krytina / podlahová krytina

Výrobky používané v drevenom plastovom profile:

1: Stavebný materiál: vnútorné a vonkajšie podlahy, plot, stavebné šablóny, bariéra proti vlhkosti a schodiskové dosky, zábradlia, rám okenných dverí, plošina, budovy, cestné dosky, zrubové kachle atď.

2: použitie: dekoratívna doska, doska, sedadlo, prístrojová doska, lakťová opierka a základňa sedadla, strecha atď.

3: aplikácia logistiky: rôzne špecifikácie prepravných paliet a exportný baliaci tanier, skladová podložka, všetky druhy balenia a prepravy sklenených políc atď.

4: pri aplikácii na šírku: rôzne nastavenia, stolíky a stoličky, vonkajšie záhradné zábradlie a dekoratívna doska, kvetinové POTS, vonkajšie podlahy, odpadkový koš, pavilón atď.

5: použitie dekorácie v interiéroch: všetky druhy dekorácie, zdobenie dosky, rám, závesné tyče, záclony a dekorácie, žalúzie, strop, stenu atď.

6: iné: poľa, rozdeľovacia tabuľka kabíny, podlaha vlaku alebo karosérie, hračky, skladová nádrž, diaľničná zvuková izolačná doska, činnosti atď.


Recyklovateľné wpc DIY podlahy / palubovky Vlastnosti:

1. antikorózne, antibakteriálne, proti starnutiu.
2. ľahko čistiteľné, tepelné izolácie a zvukovú izoláciu.
3. Živé vzory povrchu, ktoré vyzerajú elegantnejšie a štýl.
4. Dobrá obrobiteľnosť, priľnavosť, hobľovanie, pílenie, vŕtanie a lakovanie sú k dispozícii.
5. Jednoduchá inštalácia, údržba a čistenie.
6. Bez údržby. Žiadne praskanie, opuch a deformácia; Bezplatná údržba a údržba, jednoduché čistenie; úspory nákladov na údržbu a údržbu.
7. Rôzne farby a vzorky, ktoré môžu splniť všetky požiadavky rôznych zákazníkov.balenie:

图片4.png

图片5.png

图片6.png

图片7.png


REFERENCIE farby


blob.png


Bohan Electronic je jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov recyklovateľných wpc diy podlahových krytín v Číne. Ak hľadáte vysoko kvalitné recyklovateľné wpc diy podlahy, neváhajte a predávajte výrobok s našou továrňou už viac. Sú navrhnuté a vyrobené najviac profesionálnym personálom, môžete si byť istí, že si ich kúpite.
Hot Tags: recyklovateľné wpc diy podlahy Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod
Vyšetrovanie

You Might Also Like