Wpc decking dlaždice

Rozmery: 300 * 300 * 22mm wpc podlahové dlaždice Výrobky používané v drevenom plastovom profile: 1: konštrukčný materiál: vnútorné a vonkajšie podlahy, plot, stavebné šablóny, bariéra proti vlhkosti a schodište, zábradlie, cestná doska, zrubová kajuta a tak ďalej. 2: ...

Podrobnosti o produkte


Veľkosť: 300 * 300 * 22 mm


图片9.png


wpc decking dlaždice

Výrobky používané v drevenom plastovom profile:

1: Stavebný materiál: vnútorné a vonkajšie podlahy, plot, stavebné šablóny, bariéra proti vlhkosti a schodiskové dosky, zábradlia, rám okenných dverí, plošina, budovy, cestné dosky, zrubové kachle atď.

2: použitie: dekoratívna doska, doska, sedadlo, prístrojová doska, lakťová opierka a základňa sedadla, strecha atď.

3: aplikácia logistiky: rôzne špecifikácie prepravných paliet a exportný baliaci tanier, skladová podložka, všetky druhy balenia a prepravy sklenených políc atď.

4: pri aplikácii na šírku: rôzne nastavenia, stolíky a stoličky, vonkajšie záhradné zábradlie a dekoratívna doska, kvetinové POTS, vonkajšie podlahy, odpadkový koš, pavilón atď.

5: použitie dekorácie v interiéroch: všetky druhy dekorácie, zdobenie dosky, rám, závesné tyče, záclony a dekorácie, žalúzie, strop, stenu atď.

6: iné: poľa, rozdeľovacia tabuľka kabíny, podlaha vlaku alebo karosérie, hračky, skladová nádrž, diaľničná zvuková izolačná doska, činnosti atď.wpc decking dlaždice produkty Komponent:

 

1) 30% recyklovaného HDPE triedy A

 

2) 60% Profesionálne ošetrené suché drevné vlákno

 

3) 10% Dovoz Chemické aditíva (anti-UV činidlo, antioxidant, stabilizátor, atď.)

 

Nový materiál bol uzavretý vonku

balenie:


图片14.png

图片16.png

图片15.png

图片19.png

图片18.png


REFERENCIE farby


blob.png


Bohan Electronic je jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov obkladačiek v Číne. Ak hľadáte vysoko kvalitné obkladové dlaždice wpc, neváhajte a prevezmite produkt s našou továrňou. Sú navrhnuté a vyrobené najviac profesionálnym personálom, môžete si byť istí, že si ich kúpite.
Hot Tags: wpc decking dlaždice Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod
Vyšetrovanie

You Might Also Like